EUROWOLLE - Jakość

Od 1990 roku działamy według sprawdzonych i ciągle udoskonalanych procedur produkcyjnych.

 

Analiza poszczególnych etapów produkcji i weryfikacja procesów technologicznych pozwala nam kreować i udoskonalać nasze portfolio. EUROWOLLE® to rzetelna marka, która od początku swojej działalności za swój podstawowy cel stawia sobie zachowanie najwyższej jakości produkcji. Tworzenie i kreowanie nowych, a także modyfikowanie i udoskonalanie istniejącej gamy artykułów pościelowych i konfekcji poddawane jest wielu testom kontrolnym, począwszy od dobrania właściwych i sprawdzonych składowych (półprodukty, surowce, materiały, dodatki, opakowania), a skończywszy na ich wypróbowaniu i ocenie pod kątem właściwości i przydatności jak i estetyki wykonania.

 

Wysokie standardy produkcji pozwoliły nam przez lata zyskać zaufanie Klientów. Rozumiemy, iż dla naszych Klientów sprawą kluczową jest wysoka jakość produkowanych wyrobów. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, właściwego oznakowania i informowania o właściwościach naszych wyrobów.

 

Współpracujemy tylko ze stałymi i sprawdzonymi Dostawcami, którzy gwarantują surowce pozyskiwane w sposób etyczny i opakowania pochodzące z legalnych źródeł. Nasi Dostawcy surowców i półproduktów gwarantują, że spełniają one wymagane standardy i normy, a także posiadają wszelkie stosowne certyfikaty.

 

Dla podkreślenia wysokiej jakości i wartości naszych produktów w otoczeniu licznej konkurencji i wzrastających potrzeb Klientów oznaczamy je autorskimi znakami GWARANCJA JAKOŚCI EUROWOLLE oraz PEWNY PRODUKT USZYTY U NAS.


                                   Gwarancja Jakości-znaczek                                           Pewny Produkt-znaczek