Darmowa wysyłka na terenie Polski od 150zł.

Eurowolle to polski producent kołder i kocy wełnianych, który dba o Twój spokojny sen przez ekologiczne i prozdrowotnych produktów premium.

Eurowolle – Polski Producent produktów wełnianych premium

Eurowolle, polski producent kołder i kocy wełnianych, to marka z duszą i historią. Od ponad 30 lat dostarczamy produkty, które są esencją zdrowego snu i komfortu. Nasze kołdry, poduszki i akcesoria tworzone są z myślą o potrzebach klientów, którzy cenią sobie wyjątkową jakość i naturalność. Wierzymy w siłę ekologii, dlatego nasze działania produkcyjne odbywają się z poszanowaniem dla środowiska. Dlatego wybierając Eurowolle, decydujesz się na spokojny sen w zgodzie z naturą.

Eurowolle to polski producent naturalnych poduszek, kołder i kocy wełnianych, słynących z wyjątkowych właściwości zdrowotnych

Dzięki własnej szwalni i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, tworzymy wyroby spełniające najwyższe standardy. Nasza wełna słynie z właściwości termoregulacyjnych oraz zdolności do samoczyszczenia się, dlatego jest idealnym wyborem dla każdego domu. Zatem oferując tradycyjne pościele oraz wyroby rehabilitacyjne, Eurowolle skutecznie łączy rzemiosło z innowacją. Ponadto przekonanie o jakości naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty.

Na przestrzeni ponad trzech dekad, Eurowolle zdobyła uznanie jako polski producent wyrobów wełnianych, w tym wyjątkowych kocy z merynosa, stając się liderem w branży. Nasze produkty, takie jak wełniany pas lędźwiowy, są wynikiem połączenia rzemieślniczej precyzji z najnowszymi technologiami. Dzięki dostępowi do wysokiej jakości surowców i bliskiej współpracy z renomowanymi dostawcami, oferujemy artykuły spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Bogaty asortyment innowacyjnych produktów

Nasze kołdry, poduszki i akcesoria wełniane to nie tylko produkty – to gwarancja zdrowszego stylu życia. Inwestując w innowacje i dbając o szczegóły wykonania, Eurowolle stale poszerza asortyment dostosowując go do potrzeb współczesnych konsumentów. W każdym produkcie, od kołder antyalergicznych po ochraniacze na materac, kryje się filozofia zrównoważonego rozwoju i ekologicznej odpowiedzialności.

Eurowolle to polski producent kołder i kocy wełnianych, który dba o Twój spokojny sen przez ekologiczne i prozdrowotnych produktów premium.

Eurowolle to także partner dla biznesu B2B. Rozumiemy różnorodność potrzeb naszych partnerów handlowych i jesteśmy gotowi dostarczać produkty nie tylko na rynek indywidualnych odbiorców, ale również dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw. Jako uznany, polski producent wyrobów wełnianych – poduszek, kołder czy kocy, oferujemy produkty najwyższej jakości. Naszą ofertę tworzymy z myślą o obsłudze hoteli, sanatoriów, szpitali oraz wielu innych instytucji poszukujących wyrobów najwyższej jakości.

W Eurowolle pasja do wełny przeplata się z nowoczesnym zarządzaniem i dążeniem do perfekcji – wszystko po to, by każdy mógł cieszyć się naturalnym ciepłem i komfortem jaki dają nasze wyroby. Przekonaj się sam, jak wielką różnicę może wprowadzić do Twojego życia wybór produktów stworzonych z myślą o Tobie przez firmę Eurowolle – bo nam naprawdę można zaufać.

Eurowolle pasjonujemy się wełną i jej dobroczynnym wpływem na zdrowie i komfort snu oraz wypoczynku

Kontakt

tel:  (+48) 885 525 253

ul. Wałbrzyska 38
58-160 Świebodzice

Brak produktów w koszyku.

Wykorzystaj swój kupon

mama

-15% na cały asortyment!

ODBIERZ KOD

Twój koszyk nie pozostał sam sobie?:)

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)