Darmowa wysyłka na terenie Polski od 150zł.

Promocja świąteczna Eurowolle! Z kodem swieta2023 otrzymasz 10% rabatu na kołdry i poduszki. Zadbaj o swoje zdrowe sny już teraz!

Ostatni tydzień! Promocja Świąteczna na Kołdry i Poduszki

Szukasz idealnego prezentu na święta, który zapewni komfort i zdrowy sen? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! W ramach promocji świątecznej obniżamy ceny na cały asortyment. Już teraz możesz zakupić wyjątkowe kołdry i poduszki z 10% zniżką, korzystając z kodu swieta2023. To doskonała okazja, by otulić siebie i bliskich ciepłem najlepszej jakości produktów.

Eurowolle definiuje zdrowy sen i komfort. Nasze kołdry i poduszki, stworzone z najwyższej jakości materiałów, gwarantują nie tylko skórze przyjazność, ale również ochronę antyalergiczną. Jeśli priorytetem jest dla Ciebie zdrowy, komfortowy sen, nasze produkty są dla Ciebie! One zapewniają regenerujący wypoczynek, przynosząc Ci noc pełną odprężenia.

W nadchodzącym tygodniu, tuż przed świętami, mamy dla Was wyjątkową niespodziankę – nasza świąteczna promocja trwa pełną mocą! Dołączcie do grona zadowolonych klientów i odkryjcie, jak pościel wełniana od Eurowolle może pozytywnie wpłynąć na Wasze życie. Wykorzystując kod promocyjny swieta2023, zyskacie 10% zniżki na cały asortyment. Nie zwlekajcie – teraz jest ten moment, aby zainwestować w zdrowy i komfortowy sen.

To niepowtarzalna szansa na podarowanie sobie lub najbliższym prezentu, który ma realny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Skorzystaj z okazji już dziś – Twoje ciało Ci podziękuje każdej nocy spędzonej pod kołdrą od Eurowolle. Niech ten świąteczny czas będzie wypełniony spokojem i relaksem, którego dostarczają nasze kołdry i poduszki.

Uwaga – promocja trwa tylko do końca tygodnia. Wpiszcie kod swieta2023 przy zamówieniu online. Zadbaj o swoje zdrowe sny z Eurowolle!

Eurowolle pasjonujemy się wełną i jej dobroczynnym wpływem na zdrowie i komfort snu oraz wypoczynku

Kontakt

tel:  (+48) 885 525 253

ul. Wałbrzyska 38
58-160 Świebodzice

Brak produktów w koszyku.

Wykorzystaj swój kupon

ekologia

-15% na cały asortyment!

ODBIERZ KOD

Twój koszyk nie pozostał sam sobie?:)

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)