Darmowa wysyłka na terenie Polski od 150zł.

Dzień Ziemi z Eurowolle – Rabat dla dbających o ekologię

Witajcie po świętach! Mamy nadzieję, że spędziliście je na regeneracji sił w gronie najbliższych. Rozpoczynający się kwiecień to doskonała okazja, by wkroczyć w wiosnę pełni energii. Ten miesiąc przynosi nie tylko odrodzenie przyrody, ale również dwa ważne święta – już 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, natomiast 22 kwietnia świętujemy Dzień Ziemi. To wyjątkowy czas na refleksję nad tym, co dobrego możemy zrobić dla siebie i dla naszej planety. Jako polski producent kołder, chcemy by ten miesiąc upłynął pod znakiem dbania o zdrowie i środowisko. Dlatego też, pragniemy podzielić się kilkoma pomysłami, które pomogą wspierać jednocześnie jedno i drugie.

Eurowolle to polski producent kołder, który dostarcza ekologiczne wyroby dla nowoczesnych sypialni

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór produktów proekologicznych – od akcesoriów do jogi po wełniane koce. Dlaczego zadbaliśmy by były ekologiczne? Ponieważ zależy nam na tym, by wykorzystywać naturalne surowce i procesy produkcyjne szanując naturę. Wełna jest materiałem biodegradowalnym i odnawialnym, a my dbamy o to, by każdy etap tworzenia naszych kołder był jak najmniej obciążający dla środowiska. Dodatkowo, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam doskonalić metody produkcji tak, by były one zarówno efektywne, jak i proekologiczne.

Wyroby Eurowolle to również produkty niosące liczne korzyści zdrowotne

Wybierając nasze produkty nie tylko inwestujesz w zdrowy sen i komfort użytkowania, ale także przyczyniasz się do ochrony Ziemi. Nasze kołdry i poduszki zapewniają odpowiedni mikroklimat podczas snu dzięki właściwościom termoregulacyjnym wełny. Są również idealne dla osób cierpiących na alergie oraz poszukujących naturalnych rozwiązań w swoim domu. Eurowolle, jako polski producent kołder z trzydziestoletnim doświadczeniem, gwarantuje produkty najwyższej jakości, służące klientom przez długie lata.

Eurowolle to polski producent kołder, oferujący ekologiczne i zdrowotne wyroby do sypialni. Zerknij, co przygotował z okazji Dnia Ziemi.

Aby uczcić Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Ziemi ogłaszamy wyjątkową promocję – użyj kodu ekologia przy zakupie dowolnego produktu z naszej oferty by otrzymać aż 15% rabatu na całe zakupy. Promocja trwa do 22 kwietnia – nie przegap okazji na zdrowszy sen oraz szansy na wsparcie ekologii.

Eurowolle, polski producent naturalnych kołder, zaprasza Was do skorzystania z wyjątkowej oferty promocyjnej i jednoczesnego wsparcia własnego zdrowia oraz troski o planetę. Nasze naturalne produkty to inwestycja w wysokiej jakości odpoczynek każdego dnia. Odkryj zalety ekologicznego snu z Eurowolle – ponieważ zdrowy sen to zdrowsze jutro dla Ciebie i Twojego otoczenia.

Sprawdź produkty w naszym sklepie:

Eurowolle pasjonujemy się wełną i jej dobroczynnym wpływem na zdrowie i komfort snu oraz wypoczynku

Kontakt

tel:  (+48) 885 525 253

ul. Wałbrzyska 38
58-160 Świebodzice

Brak produktów w koszyku.

Wykorzystaj swój kupon

ekologia

-15% na cały asortyment!

ODBIERZ KOD

Twój koszyk nie pozostał sam sobie?:)

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)